Wheelparts.lt naudojimosi taisyklės

1) Pirkimo Pardavimo sandoriams taikomos LR teises aktų nuostatos. Pirkimo pardavimo sandoris el.sistemoje laikomas sudarytu iš Wheelparts.lt pusės, kai kliento užsakymas yra gautas el.priemonėmis, gaunamas apmokėjimas ir užsakymas patvirtinamas. 

2) Klientas atsako už registracijos metu pateiktų duomenų teisingumą. Pateikus neteisingus duomenis, kliento galimybės naudotis Wheelparts.lt svetaine bus apribotos ir kliento pretenzijos dėl užsakymo vykdymo nepriimamos.

3) Svetainės šeimininkai įsipareigoja neperduoti registracijos metu pateiktos konfidencialios informacijos trečiosioms šalims.

4) Pirkėjas www.wheelparts.lt internetinėje parduotuvėje teisę įsigyti siūlomas prekes turi:

• fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų;

• jaunesni nei 18 metų amžiaus asmenys, turintys tėvų ar globėjų sutikimą;

• juridiniai asmenys.

4.1. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties, sudarytos su Wheelparts.lt internetine parduotuve, pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo daikto pristatymo dienos.

4.2. Taisyklių 4.1. punkte numatyta Pirkėjo teisė įgyvendinama vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis".

4.3. Taisyklių 4.1. punkte numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama.

5) Draudžiama:

• kopijuoti, naudoti, platinti, atkurti puslapyje esančią informaciją ar jos turinį be raštiško svetainės savininko sutikimo;

• naudoti kompiuterines programas, galinčias pakenkti šios internetinės svetainės darbui ar kitais veiksmais trikdyti sistemos veiklą.

6) Nurodydami savo duomenis, naudokite lietuviškas raides. Vardų, pavardžių, vietovių pavadinimai privalo prasidėti didžiąja raide. Būtina pateikti tikslų gyvenamosios vietos adresą – tai reikalinga ne tik pristatant prekes, bet ir formuojant sąskaitą.

7) Registruodamiesi privalote nurodyti savo telefono numerį. Prieš išsiųsdami pirmąjį užsakymą mes visada susisiekiame su klientais.

8) Mes pasiliekame teisę:

• koreguoti puslapyje esančią informaciją; atsiradus naujiems svetainės taisyklių punktams, jie įsigalioja iškart po jų paskelbimo;

• riboti klientų, nesilaikančių šių taisyklių, galimybes naudotis šia svetaine;

• retų, specialių prekių užsakymus vykdyti tik gavus avansinį kliento apmokėjimą;

• asmenis, nesilaikančius šių taisyklių ar vykdančius kenkėjišką veiklą, patraukti teisinėn atsakomybėn

• susidarius svarbioms aplinkybėms, Pardavėjas gali laikinai arba iš viso nutraukti internetinio prekybos centro veiklą, apie tai iš anksto nepranešę Pirkėjui.

• pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas, pasirinkęs Taisyklių numatytus apmokėjimo būdus, nesumoka už prekes per 2 (dvi) darbo dienas.


9) Pirkdami prekes patvirtinate, kad esate susipažinę su prekių grąžinimo taisyklėmis bei garantijomis. Parduodamoms prekėms yra taikoma 30 dienų garantija.

10) Prekė gali skirtis nuo prekės, parodytos nuotraukoje. Nuotraukoje gali būti detalių, kurių nėra prekės komplekte.

Prekių kiekiai yra riboti.

Jeigu prekės kaina internete ir parduotuvėje nesutampa, laikytina teisinga parduotuvės kaina.