• -2,00 €

PRO-sensor Clamp-in 315Mhz programuojamas slėgio daviklis | TPMS | WHEELPARTS E-parduotuvė

27,50 €
29,50 €
Sutaupote 2,00 €
Su mokesčiais *

Kaina už 1vnt. Programuojamas daviklis amerikietiškiems ir azijietiškiems automobiliams. 

Kiekis
Turime sandėlyje

  • Jei prekė yra sandėlyje, gausite ją jau kitą darbo dieną po apmokėjimo, ir net šeštadienį. Jei prekė yra sandėlyje, gausite ją jau kitą darbo dieną po apmokėjimo, ir net šeštadienį.
  • Pristatymo kaina į paštomatus nuo 2,5Eur. Pristatymo kaina į paštomatus nuo 2,5Eur.
  • Apmokėti už prekes galite bankiniu pavedimu, Paypal, Paysera platformose, arba grynais, atsiimant vietoje ar kurjeriui. Apmokėti už prekes galite bankiniu pavedimu, Paypal, Paysera platformose, arba grynais, atsiimant vietoje ar kurjeriui.

Užsakant padangų slėgio daviklius nurodykite automobilio modelį, markę, pagaminimo metus ir regioną (EU ar USA). Norint išvengti naujo daviklio pririšimo prie automobilio kompiuterio, atsiųskite nuskenuotus esamų daviklių ID kodus, ir mes nemokamai suprogramuosime naujus tais pačiais kodais. Jums teliks tik įdėti juos į ratą montavimo dirbtuvėse.

Trys galimi ID kodų gavimo būdai:

1. Nuskaityti kiekvieno sensoriaus ID kodus specialaus diagnostinio aparato pagalba serviso dirbtuvėse , arba turint nuosavą aparatą.

2. Nuskaityti ID kodą nuo išmontuotų daviklių.

3. Atsiųsti mums išmontuotus daviklius ir mes patys nuskaitysime ID kodus nuo veikiančių daviklių. Daviklius atsiųsime atgal kartu su naujais davikliais. Jei davikliai nebeveikiantys, nuskaityti nepavyks.

SVARBU! Pažymėkite daviklių buvimo poziciją, nes naujas daviklis turi būti montuojamas į tą pačią vietą. 

Jei kodų nuskaityti neturite galimybės, mes galime suprogramuoti naujai daviklius, vėliau, juos įdėjus, kai kuriems modeliams gali reikėti atlikti pririšimą prie automobilio kompiuterio, kitiems modeliams jie automatiškai prisiriš, pravažiavus 25-30km.

Svoris - 25g.
Siųstuvo galia - <10dBm
Max.slėgis - 8Bar
Darbinė temperatūra - -40-105°C.

tpms315